Jestes tutaj: Wynajem rusztowan
wstecz do: Wynajem sprzetu budowlanego Zgorzelec
Ogolnie: Kontakt Impressum

Wpisz slowo aby wyszukac produkt.:

Wynajem rusztowan

Wynajem rusztowania elewacyjnego Zgorzelec, Bogatynia Lubaniu , W ramach naszej oferty związanej z wynajmem montażem i demontażem rusztowań budowlanych, znajdziecie Państwo możliwość wynajęcia rusztowań elewacyjnych systemu PLETTAC PUM - 07 Powyższe systemy rusztowań, są jednymi z najpopularniejszych w naszym kraju, a na pewno najłatwiejszymi w montażu i demontazu, co znacząco skraca czas jaki jest potrzebny do przygotowania rusztowania do pracy a tym samym obniża koszt jego użytkowania.

Brak oficjalnego cennika oferty wypożyczenia rusztowania, wiąże się z faktem, że cena jest składową kilku czynników, z których podstawowymi są :

- powierzchnia robocza rusztowania
- wysokość robocza x długość rusztowania,
- czas wynajmu rusztowań


Ze względu na powyższe, każda oferta związana z wynajmem montażem i demontażem rusztowań, kalkulowana jest indywidualnie .

tel 0048757755753


mailto:abcrobbud@gmx.com

Rusztowania Typ Plettac posiadają Certyfikat , Deklaracje zgodności , Dokumentacje techniczno- ruchową spełniające normy

schematu rusztowania ramowego

Wynajem rusztowania warszawskiego

Rusztowanie warszawskie to rusztowanie kolumnowe, stosowane przy robotach murarskich, tynkarskich, malarskich, montażowych, spawalniczych, instalacyjnych, szklarskich. Może być użytkowane na zewnątrz obiektów i wewnątrz pomieszczeń. Charakterystyczne dla rusztowań typu „WARSZAWA” są prostota jego konstrukcji, łatwy i szybki montaż i demontaż. Elementy łączone są bezśrubowo złączami czopowymi (czop – tuleja – lub kielich). Ten rodzaj łączenie elementów rusztowania praktycznie wyklucz błędy montażowe i następstwa wynikłe z niedokręcenia złącz śrubowych lub przeciążenia śrub. Rusztowanie „warszawskie” to jedne z najpopularniejszych rusztowań stosowanych w Polsce. Składa się z ram, spawanych z rur stalowych malowane zanurzeniowo, co zabezpiecza przed korozją. Rusztowanie spoczywa na czterech „nogach”, stopach regulowanych lub kołach. Konstrukcję można usztywnić przekątnymi stężeniami.


Dane techniczne:

dopuszczalne obciążenie pomostu roboczego 124kg/m2 (ok.300kg)
wymiary pomostu w obrębie blatu 1560x1560mm (2,43m2)
maksymalna wysokość
kotwione do ścian lub odciągi - 10m
bez kotwienia w terenie otwartym narażonym na działanie wiatru - 4m